4shared
  • Müjdat Yılmaz : slmm iyi yayınlar başarılarınızın devamın en içten dileklerimle dilerimmm Radyo Damla Fm
  • Kardelen Timur : dilerim dünyayi seven dünya nankör olmasinlar sükür etlerden bizleri eylesin Gulistan Perwer
  • Kardelen Timur : yaradani tanyan yaradan dayimi tanilmistir Tara Mamedova Dinle Full Albüm
  • Zarife Eroğlu : her bıjıkurdu kurdu kurdustan herbıjı hewalonu KurdFM Dinle
  • Zarife Eroğlu : harıka bır radyo emeğı gecen herkese sonsuz tşklr KurdFM Dinle
Anasayfa » Kürtçe Radyolar » Rudaw Radio

Rudaw Radio

Rudaw Radio

Rudaw Radio

Irak’ın özerk Kürdistan Bölgesi’nin başkenti Erbil’de Rudaw Media Company tarafından yayınlanan özel radyo kanalıdır. Bu herhangi bir siyasi parti ya da çıkar grubu için faliyet sürdürmemektedir. Rudaw kendisini Kürdistan , Irak ve gerçekten büyük dünya toplumunun ayrılmaz bir parçası olarak görmekte . Tarafsız bir bakış açısı ile , Rudaw Kürdistan’ın çatışma sonrası toplumda demokrasi , özgürlük ve insan haklarını geliştirmek için çalışmaktadır.

Rudaw Radio

Rudaw dürüstlük ve bütünlük üzerine kurulmuştur. Irak Kürdistan , İran, Türkiye ve Suriye’deki olaylar hakkında objektif ve tarafsız bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Rudaw Medya Şirketi altında diğer medya ile işbirliği içinde , Rudaw muhabirleri hem Kürt illerinde , hem de komşu ve Batı ülkelerde vardır . Ayrıca Rudaw Gazetesi vardır. Gazetede yazarların çeşitli konularda görüşlerini serbestçe ifade etmek için kurulmuştur .

Sonraki
Önceki


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>